Logo
Power Delivery

Ładowarki USB-C

Power Delivery

Ładowarki USB-C to świetny prezent dla posiadaczy urządzeń mobilnych takich jak smartfony, laptopy, czy tablety. Teraz naładujesz wszystkie swoje sprzęty elektroniczne jedną ładowarką. Technologia Power Delivery pozwala na przesyłanie nawet do 100W mocy poprzez port USB-C.

M10

zobacz produkty

Stacja dokująca

HUB USB-C

Idą Święta, będziesz więcej siedział w domu, a portów w Twoim nowym laptopie nie przybywa. Zyskaj aż 7 nowych portów, w tym HDMI, USB czy sloty kart pamięci. Tak o tym gadżecie pisali na Spider’s Web: „Lekarstwo na ograniczenia współczesnych laptopów. Ten gadżet powinien się znaleźć w każdej torbie”.

MHUB

zobacz produkty
Hub
Kable USB

Kable USB

USB-C / Micro USB / Lightning

Kable Green Cell zostały stworzone, by sprostać każdemu zadaniu, niezależnie, czy utrzymać na chodzie tablet, na którym sprawdzasz przepisy na świąteczne potrawy, chcesz podładować głośnik bluetooth, z którego słychać kolędy, czy może zasilić pada do PS4. Kable są solidnie wykonane, obsługują szybki przesył danych i co najważniejsze, technologię Quick Charge. Promocją objęte są też nowe kable USB-C – USB-C mogące ładować laptopy i inne urządzenia z mocą 60W lub nawet 100W.

M25

zobacz produkty

Ładowarki samochodowe,

żebyś dojechał na Święta bez problemów
Quick Charge / Power Delivery

> Ładuj w podróży aż 3 urządzenia naraz!
> Najnowsza technologia Power Delivery i Quick Charge 3.0
> Pasuje do każdego gniazdka samochodowego
Urządzenia samochodowe
Power Bank

Power Bank

Green Cell PB93 20000mAh

Ładuj telefon gdziekolwiek jesteś. Promocją objęte są zarówno power banki o dużej pojemności, które spokojnie wytrzymają bez doładowywania przez całe święta, jak i mniejsze, bardziej poręczne urządzenia przydatne podczas wizyt u bliskich. Nie zapominamy o kierowcach, jump starter na mrozy przeceniliśmy aż o 30 złotych.

MPOWER

zobacz produkty

Ładowarki

Multi USB

Po co marnować gniazdko na ładowanie tylko jednego telefonu? Ładowarki wieloportowe Green Cell pozwolą Ci szybko ładować aż do 5 urządzeń naraz!

M10

zobacz produkty
Multi USB

Promocja zakończona

Ale to nie koniec! Kolejna pojawi się wkrótce!
Zapisz się juz dziś do newslettera, a na pewno jej nie przegapisz,
a dodatkowo otrzymasz rabat na produkty Green Cell